Zadzwoń:58 778 24 00

O Firmie

Historia

Początki działalności rodzinnej firmy Orlex sięgają 1988 roku. Pierwszymi inwestycjami były budynki mieszkalne zrealizowane na terenie Niemiec. Wiele pomysłów i rozwiązań technicznych, wdrażanych obecnie przez firmę, które nadają budynkom wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, opiera się na niemieckich wzorach.

Działalność deweloperską na rynku polskim firma Orlex rozpoczęła w 1996 roku, będąc do dnia dzisiejszego inwestorem i generalnym wykonawca obiektów mieszkalnych wielorodzinnych i handlowo-usługowych, co daje możliwość pełnego nadzoru nad budową. Do chwili obecnej firma wybudowała i sprzedała ponad 5500 mieszkań i lokali handlowo – usługowych.

O nas

Orlex jest firmą w pełni samodzielną, posiadającą zarówno szeroką bazę sprzętu budowlanego zmechanizowanego jak i własne, wykwalifikowane ekipy budowlane. Dzięki temu prace prowadzone są sumiennie i systematycznie, co bezpośrednio wpływa na terminowość inwestycji, a kłopoty z nierzetelnymi podwykonawcami znane są jedynie z opowiadań.

Pełne zorganizowanie firmy oraz wynikające z tego oszczędności powodują, iż oferta cenowa sprzedawanych lokali jest ciągle atrakcyjna dzięki czemu każdy klient może zrealizować marzenia o własnym, bezpiecznym miejscu na ziemi. Wybudowane budynki charakteryzują się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, które wynikają z zastosowanych rozwiązań technicznych oraz indywidualnych nowoczesnych systemów oprogramowań mieszkań.

Nagrody

Dbałość o promocje regionu, w którym firma inwestuje znalazła uznanie nie tylko wśród ich mieszkańców, ale została również wyróżniona przez odpowiednie Władze.

Rok 2004

Rok 2004 złote odznaczenie "Za zasługi dla Budownictwa" przyznane firmie Orlex przez Rząd Polski, wręczone przez Jana R. Kurylczyka - wiceministra infrastruktury.

Rok 2005

Rok 2005 Plebiscyt Orzeł Pomorski zorganizowany przez Wydawnictwo Prasowe Edytor, wydawcę "Tygodnika Wieczór".

Zawody balonowe

O Firmie Rok 2006 Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa za zajęcie II miejsca w Zawodach Balonowych III GRAND PRIX Firmy Orlex.
O Firmie Rok 2005 II Miejsce w Balonowo Parolotniowe Mistrzostwa Polski - Gdańsk
O Firmie Rok 2004 Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa za zajęcie III miejsca w FESTYNIE BALONOWYM.
O Firmie Rok 2004 II miejsce w VI Międzynarodowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy "TENT"
O Firmie Rok 2004 Dyplom za udział w III Wielkanocnych Zawodach Balonowych o Puchar Prezydenta Grudziądza
O Firmie Rok 2004 II miejsce, III Grudziądzkie Zawody Balonowe

Skontaktuj się z nami

58 778 24 00pn-pt: 9:00 - 17:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ